USV1A220MFD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
USV1A220MFD
JLCPCB Part #
C1498355
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10V 22uF 2mm 5000hrs@105℃ 57mA@10kHz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS