UVY2V3R3MPD
MFR.Part #
UVY2V3R3MPD
JLCPCB Part #
C1584830
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11.5mm 3.3uF 3.5mm 350V 48mA@10kHz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS