URZ2D101MRD6
MFR.Part #
URZ2D101MRD6
JLCPCB Part #
C1498196
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 10mm 200V 20mm 420mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS