RNU1J390MDN1
MFR.Part #
RNU1J390MDN1
JLCPCB Part #
C1579291
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 2.6A@100kHz 2000hrs@105℃ 25mΩ@100kHz 39uF 5mm 63V Polymer ±20% 插件,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS