LGU2C681MELB
MFR.Part #
LGU2C681MELB
JLCPCB Part #
C1581397
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.82A@120Hz 10mm 160V 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 680uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS