UBT2A331MHD
MFR.Part #
UBT2A331MHD
JLCPCB Part #
C1498198
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 100V 16mm 330uF 5000hrs@125℃ 7.5mm 79mΩ 895mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS