URS2D101MRD6
MFR.Part #
URS2D101MRD6
JLCPCB Part #
C1587148
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100uF 10mm 2000hrs@85℃ 200V 20mm 590mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS