URZ2A2R2MDD
MFR.Part #
URZ2A2R2MDD
JLCPCB Part #
C1583304
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 2.2uF 2mm 34mA@10kHz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS