USA1H010MDD1TE
MFR.Part #
USA1H010MDD1TE
JLCPCB Part #
C1579482
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 10mA@120Hz 1uF 2000hrs@85℃ 4mm 50V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS