URZ2A4R7MDD
MFR.Part #
URZ2A4R7MDD
JLCPCB Part #
C1583033
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 2.5mm 4.7uF 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS