UVK2E330MPD1TD
MFR.Part #
UVK2E330MPD1TD
JLCPCB Part #
C1589067
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 250V 320mA@10kHz 33uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS