LGR2G181MELB35
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGR2G181MELB35
JLCPCB Part #
C1594439
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.287A@50kHz 10000hrs@105℃ 10mm 180uF 30mm 35mm 400V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS