UPTW6151MRD
MFR.Part #
UPTW6151MRD
JLCPCB Part #
C1582419
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 22mm 40mm 420V 5000hrs@105℃ 800mA@120Hz ±20% 插件,D22xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS