ULD2G1R5MED1TA
MFR.Part #
ULD2G1R5MED1TA
JLCPCB Part #
C2165254
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5uF 12.5mm 12000hrs@105℃ 2.5mm 29mA@120Hz 400V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS