RNU0J152MDN1PH
MFR.Part #
RNU0J152MDN1PH
JLCPCB Part #
C1579297
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 1500uF 2000hrs@105℃ 5mm 6.1A@100kHz 6.3V 7mΩ@100kHz Polymer ±20% 插件,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS