UPJ1C101MED1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPJ1C101MED1TA
JLCPCB Part #
C1651012
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 11mm 16V 175mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 550mΩ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS