LNC2W103MSEJBB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNC2W103MSEJBB
JLCPCB Part #
C3813462
Package
Bolt,D90xL158mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 158mm 31.8mm 34.1A@120Hz 450V 5000hrs@85℃ 90mm ±20% Bolt,D90xL158mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS