UVP1A101MED1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVP1A101MED1TA
JLCPCB Part #
C1593460
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100uF 10V 125mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@85℃ 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS