UPS2C220MPD1TD
MFR.Part #
UPS2C220MPD1TD
JLCPCB Part #
C5111875
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 130mA@120Hz 160V 2000hrs@105℃ 22mm 22uF 5mm ±20% 插件,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS