UPW2C220MPD1TD
MFR.Part #
UPW2C220MPD1TD
JLCPCB Part #
C1588481
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 130mA@120Hz 160V 20mm 22uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% Plugin,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS