UAQ2G470MHD6TN
MFR.Part #
UAQ2G470MHD6TN
JLCPCB Part #
C1599536
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 18mm 2000hrs@105℃ 280mA@120Hz 400V 47uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS