LNY2W182MSEFBN
MFR.Part #
LNY2W182MSEFBN
JLCPCB Part #
C1616975
Package
Bolt,D51xL98mm
Description
-40℃~+85℃ 11.06A@10kHz 1800uF 2000hrs@85℃ 22mm 450V 51mm 98mm ±20% 螺栓,D51xL98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS