LGU2W181MELZ
MFR.Part #
LGU2W181MELZ
JLCPCB Part #
C1589941
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.43A@50kHz 10mm 180uF 22mm 3000hrs@105℃ 450V 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS