UVR0J471MED
MFR.Part #
UVR0J471MED
JLCPCB Part #
C445213
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 11mm 470uF 6.3V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS