UPS2A470MPD1TD
MFR.Part #
UPS2A470MPD1TD
JLCPCB Part #
C1581518
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 100V 10mm 2000hrs@105℃ 370mΩ 47uF 5mm 71.4mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS