LKG1H222MESCCK
MFR.Part #
LKG1H222MESCCK
JLCPCB Part #
C1584478
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.6A@120Hz 2200uF 30mm 35mm 50V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS