UCY2C151MHD3TN
MFR.Part #
UCY2C151MHD3TN
JLCPCB Part #
C1590007
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 150uF 160V 16mm 7.5mm 945mA@120Hz ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS