UPS1E471MPD
MFR.Part #
UPS1E471MPD
JLCPCB Part #
C1585328
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10mm 140mΩ 2000hrs@105℃ 25V 470uF 568mA@120Hz 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS