UKW1E221MPD1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKW1E221MPD1TA
JLCPCB Part #
C1594571
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 220uF 25V 3.5mm 320mA@120Hz 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS