PPB2103220KHS
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PPB2103220KHS
JLCPCB Part #
C7327777
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 600V、1kV ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS