LNU2W822MSEHBB
MFR.Part #
LNU2W822MSEHBB
JLCPCB Part #
C1618524
Package
Bolt,D76.2xL198mm
Description
-40℃~+105℃ 198mm 31.8mm 35.98A@10kHz 450V 5000hrs@105℃ 76.2mm 8200uF ±20% 螺栓,D76.2xL198mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS