UPM2V010MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPM2V010MPD
JLCPCB Part #
C1596306
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 1uF 21mA@120Hz 350V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS