UPM2W010MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPM2W010MPD
JLCPCB Part #
C5111822
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 16mm 17mA@120Hz 1uF 450V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS