UHE2A271MHD6
MFR.Part #
UHE2A271MHD6
JLCPCB Part #
C1583767
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 16mm 270uF 7.5mm 73mΩ 945mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS