UVY1V101MED1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVY1V101MED1TA
JLCPCB Part #
C1592006
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 150mA@120Hz 2.5mm 35V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS