UPJ1K221MHD6
MFR.Part #
UPJ1K221MHD6
JLCPCB Part #
C1584598
Package
Plugin,D18xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 18mm 220uF 5000hrs@105℃ 7.5mm 80V 881mA@10kHz ±20% 插件,D18xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS