UPM2E3R3MPD
MFR.Part #
UPM2E3R3MPD
JLCPCB Part #
C1596159
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16mm 250V 3.3uF 5000hrs@105℃ 5mm 83.2mA@10kHz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS