UHD1A562MHD
MFR.Part #
UHD1A562MHD
JLCPCB Part #
C1599267
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 16mm 16mΩ 2.768A@120Hz 25mm 5000hrs@105℃ 5600uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS