UHE1V561MPD
MFR.Part #
UHE1V561MPD
JLCPCB Part #
C445397
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 25mm 35V 560uF ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS