UPS2W010MPD1TD
MFR.Part #
UPS2W010MPD1TD
JLCPCB Part #
C1329335
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10mm 18mA@120Hz 1uF 2000hrs@105℃ 450V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS