LGN2V471MELB40
MFR.Part #
LGN2V471MELB40
JLCPCB Part #
C1582910
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.002A@50kHz 3000hrs@105℃ 30mm 350V 40mm 470uF ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS