UPM1E331MPD1TD
MFR.Part #
UPM1E331MPD1TD
JLCPCB Part #
C1579393
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 20mm 25V 3.5mm 3000hrs@105℃ 330uF 795mA@10kHz 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS