UVR2D471MRD
MFR.Part #
UVR2D471MRD
JLCPCB Part #
C1603309
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1.7135A@10kHz 10mm 2000hrs@85℃ 200V 22mm 470uF 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS