UCY2E390MPD1TD
MFR.Part #
UCY2E390MPD1TD
JLCPCB Part #
C5110818
Package
Plugin,D10xL26.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000hrs@105℃ 250V 26.5mm 345mA@120Hz 39uF 5mm ±20% 插件,D10xL26.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS