UPJ1H150MDD1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPJ1H150MDD1TA
JLCPCB Part #
C1592522
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 145mA@10kHz 15uF 2000hrs@105℃ 50V 5mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS