LAK2D181MELB20
MFR.Part #
LAK2D181MELB20
JLCPCB Part #
C1602544
Package
Plugin,D30xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 200V 20mm 30mm 700mA@120Hz ±20% 插件,D30xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS