UHE0J122MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHE0J122MPD
JLCPCB Part #
C1581302
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1200uF 20mm 3.5mm 6.3V 6000hrs@105℃ 69mΩ 840mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS