UPM1E331MPD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPM1E331MPD
JLCPCB Part #
C1583807
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
20mm 330uF 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS