UHD1C471MPD1TD
MFR.Part #
UHD1C471MPD1TD
JLCPCB Part #
C2165626
Description
-40℃~+105℃ 16V 3.5mm 3000hrs@105℃ 470uF 56mΩ 746.25mA@120Hz 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS