UWR1V220MCL1GB
MFR.Part #
UWR1V220MCL1GB
JLCPCB Part #
C2163348
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22uF 35V 46mA@120Hz ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS